Щербина заробив на кампанії Карплюка майже півмільйона гривень

Передвиборча кампанія Володимира Карплюка визнана найдорожчою серед кандидатів-мажоритарників. Походження фінансових надходжень до передвиборчого фонду Карплюка вже відоме: гроші перераховували його партнери по будівельному бізнесу. А от його заступник в партії “Нові обличчя” та вірний помічник Петро Щербина не перерахував на кампанію Карплюка жодної гривні, натомість заробив аж півмільйона.

Про це свідчить проміжний фінансовий звіт Карплюка, який кандидати в депутати повинні надавати ЦВК. Згідно нього передвиборчий фонд Карплюка виглядає як звичайне відмивання грошей. Незважаючи на те, що Щербина за логікою мав би допомогти очільнику своєї партії фінансово, вийшло все навпаки: він надавав послуги з передвиборчої агітації, загалом оцінивши їх в майже 500 тис гривень, а от фінансували ці послуги вже бізнес-партнери Карплюка.

“Звіт кандидата Карплюка показує, що ніхто з його оточення і партійців не готовий в нього інвестувати. Дають гроші практично забудовники і я так розумію під конкретні зобов’язання. А соратники Карплюка вміють лише заробляти на цьому. Не будуть вони так як ми тут в Коцюбинському, безкоштовно носити газети про свого кандидата, не будуть  просто так брати участь в агітаційній кампанії. Якщо ти в команді – маєш вірити в те, що робиш. Ніякої партії у них нема. Партія це про програми і ідеологію, а не про купи-продай, а “Нові обличчя” – це просто обгортка, яка не спромоглася піти на парламентські вибори зі списком кандидатів. Просто голова партії шукає собі недоторканість і не здатний формувати політику держави й писати якісні законопроекти”, – говорить Олена Сокотюк, очільниця депутатської групи “Приватний сектор” у смт Коцюбинське.

Джерело: “Громада Приірпіння

Залишити коментар