Довірені особи, «фунти» (підставні особи)

Довірені особи, «фунти» (підставні особи)

Акопян Татевік Смбатівна

31.08.1996 р.н., громадянка України, уродженка м.Красьнік (Польща), зареєстрована в Київській області в м.Ірпені

Довірена особа П.Щербини, бере активну участь в його майнових оборудках, збирає кошти із забудовників.
Офіційно  працює бухгалтером в ТОВ «Аптека 1», де директором є цивільна дружина П.Щербини Беренда Олена Анатоліївна. яка разом із Бойчук Наталією Анатолієвною, співмешканкою В.Карплюка виступає співзасновнником вказаного ТОВ).

Гр. Акопян є засновником ТОВ «Діалог Інвест Груп» (ЄДРПОУ 37724758, м.Київ, вул. Васильківська, буд. 49, корп. 3 кв. 26), засновником (50%) в ТОВ «Добре Поле» (ЄДРПОУ 38500320, зареєстровано 11.02.2013 за адресою: Житомирська обл., Коростенський район, с.Сушки, вул. Центральна, 8 ) через ТОВ «Діалог Інвест Груп» (ЄДРПОУ 37724758,), де вона, як вказувалося, є одноосібним засновником.

Вона також є директором в ТОВ «Регіональні Новини» (ЄДРПОУ 37404558), підконтрольного П.Щербині.

Крім того, Т. Акопян виступає членом організації «Чесні вибори», що з 2017 року входить до складу громадської ради Ірпінської міської ради.
Встановлено, що Акопян Татевік Смбатівна, починаючи з 15.09.2017 і до нині представляє інтереси Щербини Петра Миколайовича, а також його кума – Карплюка Володимира Андрійовича.

Вказане зокрема, підтверджується даними Єдиного реєстру довіреностей Міністерства Юстиції України.

Також Акопян Т.С. отримала від Щербин П.М. довіреність на право розпорядження від його імені всім нерухомим майном.

Аналогічну довіреність Акопян Т.С. отримала також і від дружини П.Щербини – Беренди Олени Анатоліївни.

Окрім того, Акопян Т.С., починаючи з 09.10.2017 і по нині представляє інтереси  Карплюка Володимира Андрійовича.

На сьогодні Акопян Татевік Смбатівна, задіяна Петром Щербиною та іншими членами ОЗУ В.Карплюка в реалізації оборудок із земельними ділянками в Київській області в м.Ірпені та в Житомирській області в Коростенському районі в с. Сушки.

Майно: З 04.07.2018 Акопян Татевік Смбатівна є власницею однокімнатної квартири в м.Ірпені; з 11.11.2018 – власниця автомобіля марки HONDA CIVIC.

Схема засновницьких зв’язків Т.Акопян:

Жовніренко  Олена Григорівна

09.05.1971 р.н., прописана  в м.Донецьку. Дружина Жовніренка Володимира Йосиповича, який обіймає посаду заступника директора КП ІМР «Ірпіньжитлоінвестбуд». Її чоловік спільно із керівником даного КП – Дворніковим І.Є. обслуговує бізнес-інтереси Оверко Ігоря Івановича (бізнес-партнер П.Щербини по ТОВ «Інформаціне Агентство «АйТіВі»), власника будівельної групи підприємств «Синергія» та одного із найбільш великих забудовників Приірпіння, депутата Ірпінської міськради від  партії «Нові Обличчя», члена ОЗУ В.Карплюка.

Жовніренко  Олена Григорівна  задіяна в «тіньових» оборудках П.Щербини із земельними ділянками в Київській області. Так, 23.02.2018 вона згідно з рішенням Ірпінської міської ради за підписом міського голови В.Карплюка, отримала у власність земельну ділянку площею 0,1 га по вул. Соборна, 183-Б. Цільове призначення ділянки: для індивідуального дачного будівництва. Згодом цільове призначення вказаної земельної ділянки було змінено з «індивідуального дачного будівництва» на «будівництво та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту». А вже 06.06.2018 згадану земельну ділянку Жовніренко Олена Григорівна продала Щербині. Наразі на цій території планується зведення об’єктів комерційної забудови.  

Кудінова Катерина Миколаївна 03.01.1989 р.н., прописана у м.Буча Київської області. Член партії «Нові Обличчя», начальник продажів ЖК «Rich Town» (житлових комплексів в Ірпені та Бучі). У 2014 році була довіреною особою кандидата в нардепи Володимира Співака, давнього бізнес-партнера екс-мера Ірпеня В.Карплюка та входить до складу ОЗУ останнього. Наразі вона задіяна у тіньових оборудках Петра Щербини із земельними ділянками в Київській області.

Остапчук (дівоче прізвище — Мельник) Тетяна Олексіївна

31.05.1976 р.н., прописана  в Київській області в смт.Коцюбинське. її чоловік Остапчук Микола Іванович підтримує тісні дружні стосунки з Щербиною П.М. Показово, що як фізична особа-підприємець, він, починаючи з 2016 року є постійним переможцем тендерних торгів Ірпінської міської ради. Зокрема, в 2018 році, в рамках виграного тендеру забезпечував звукотехнічне обслуговування гала-концерту Міжнародного дитячого фестивалю Irpin kidsfest.

Наприкінці серпня 2018, відповідно до рішення Ірпінської міської ради, за підписом в.о. міського голови – секретаря ради ІМР Попсуй А.В., на ім’я Т.О. Остапчук було отримано земельну ділянку площею 0,01 га  з цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів.

Втім, вже через два тижні після набуття права власності Остапчук Тетяна Олексіївна, за відпрацьованою вже схемою, продала вказану земельну ділянку Щербині Петру Миколайовичу.

Остапчук Олександра Миколаївна

28.05.1995 р.н., не заміжня, донька  Остапчук Т. О. зареєстрована у Київській області, смт.Коцюбинське.

Учасниця аналогічної обородки Щербини з землею. Так, згідно з рішенням ІМР, за підписом міського голови В.Карплюка, вона отримала у власність земельну ділянку в м.Ірпені по вул. Ак. Зої Алієвої, площею 0,0082 га, з цільовим призначенням: для будівництва індивідуальних гаражів. Через два з половиною місяці після набуття права власності Остапчук О. М., як і у випадку з Остапчук Т.О, продала вказану земельну ділянку вже згадуваній членкині партії «Нові Обличчя» Кудіновій Катерині Миколаївні.

Тарасенко Володимир Іванович

Тарасенко Володимир Іванович представляє інтереси П.Щербини, починаючи з 2015 року, директор та співзасновник (50/50%) сільськогосподарського підприємства ТОВ «Добре Поле» разом з ТОВ «Діалог Інвест Груп» (ЄДРПОУ 37724758, м.Київ), засновником якого виступає вже згадувана Акопян Татевік Смбатівна.

Відповідає за розвиток агробізнесу П.Щербини в Житомирській області, бере активну участь в його майнових оборудках в м.Ірпені, ТОВ «Добре Поле» протягом 2018 року уклало із фізичними особами 20 договорів оренди землі в Житомирській області в Корстенському районі в селі Сушки, рідному селі П.Щербини.

Крім того, Тарасенко В.І. представляє інтереси П.Щербини в ТОВ «Домінет» (ЄДРПОУ  42543669, зареєстровано 10.10.2018 у м.Ірпінь), що надає в Приірпінні послуги інтернет-провайдера.

Інші «фунти» Петра Щербини:

Короленко Олександр Леонідович

Короленко Олександр Леонідович, 32 роки, прописаний у смт. Коцюбинське Київської обл. Довірена особа П.Щербини та Ю.Денисенка, партнер Ю.Денисенка по ГО «Адвокат» «Правозахисна група» (ЄДРПОУ 39865836)

Згідно з декларацією про доходи за 2017 рік, Олександр Короленко має в Ірпені квартиру площею 51,4 кв. м вартістю 529 тис. гривень на момент покупки, де проживає з дружиною і сином. Також серед майна – корпоративні права двох підприємств (ТОВ “Аграрна група” Полісся “та ТОВ” Терра Менеджмент “) і адвокатського об’єднання” Адвокат “” Правозахисна група “(ПГ” Адвокат “).

У цій же групі працює його брат Тарас Леонідович Короленко.

Разом з Чернілевським Короленко заснував і очолив низку організацій юридичної спрямованості, зокрема ГО “Правозахисна група” Адвокат “. Згідно з даними аналітичної системи YouControl, дана ГО заснована в 2014 році і через рік припинила існування. Замість неї з 2015 року працює ГО “Адвокат” Правозахисна група “.

В 2016 році створив ГО “Чесні вибори”.

Чернілевський Віталій Григорович

З 2006 року очолює Бучанської міської виборчої комісії, а в 2014 році він балотувався в народні депутати по одномандатному округу №95 від партії “Політичне об’єднання” Рідна Вітчизна “. Бенефеціар “Правозахисна група “Адвокат”, Благодійного фонду розвитку місцевого самоврядування, ГО “Правозахисна група” Адвокат”.

Солодаренко Максим Сергійович

Залишити коментар